Březen 2008

Soutěž o nej blogísek:)

15. března 2008 v 12:34 Soutěž o nej blog
Ahojda...připravili sme pro vás soutěž o NEJ BLOG!!! Stačí když napíšete do komentářů vaše jméno,věk a vložíte nám tam adresu vašeho blogu,těšíme se až si prohlídneme vaše krásné blogy:) Nejlepší samozřejmě odměníme a přímo na náš blog dáme jeho adresu jako takovou propagaci;)

Naše postava....zajímavosti

15. března 2008 v 12:15 Naše tělo...zajímavosti
Z časopisu Cosmopolitan...
1/4 z vás hubnout nechce.
15% Češek nemá své tělo rádo.
40% z vás je se svým tělem spokojeno.
6,5 kg chcete shodit.
71% z vás chce zhubnout.
4 kg chce přibrat 5% dívek.
168 cm průměrně měří česká žena.

Co znamená když mte chuť na...

SLANÉ:
Touha po chipsech nebo slaných tyčinkách může znamenat, že jste lehce dehydrovaní. Sůl totiž zadržuje v těle vodu, a tak chuť na slané značí, že tělo se snaží udržet si alespoň ty zásoby tekutin, které v sobě má. Když vypijete 2-3 litry tekutin denně, chuť na kalorické brambůrky rychle přejde.
SLADKÉ:
Lačnením po sladkostech tělo signalizuje nedostatek proteinů. Jejich energie se uvolňuje postupně, a jakmile dojde, potřebuje tělo hladinu cukru v krvi okamžitě doplnit. Takže vám vyrobí třeba chuť na čokoládu. Spousta proteinů vám ale dodá obyčejný jogurt.
TĚSTOVINY A PEČIVO:
Slastné sny o talíři plných špaget nebo alespoň rohlíku se sýrem jasně znamenají, že jíte málo. Karbohydráty obsažené v těstovinách a pečivu představují energetické palivo pro vaše tělo a touha po nich signalizuje prázdnou nádrž a nutnost doplnit zásoby. Denně potřebujete alespoň 1200 kalorií.